Spoštovani starši, sosedje, krajani!

V soboto, 29. 9. 2018, bomo imeli v šoli v okviru dni s posebno vsebino delovni dan z naslovom

SPOZNAVAJMO TVEGANJA IN GRADIMO SVOJO VARNOST.

To je redni šolski dan v okviru šolskega koledarja, zato začenjamo kot običajno – ob 7.35  (šola bo odprta od 6.30 dalje).

Vendar pa se bo na šoli dogajalo veliko: predstavili se nam bodo oboji domači gasilci, izvedli bomo evakuacijo, spoznavali bomo pasti »presladke« hrane, se pogovarjali o različnih zdravstvenih in zobozdravstvenih temah, rekli bomo nekaj tudi o tveganjih pri uporabi interneta in sodobnih naprav.

Vse vas pa vabimo, da se nam pridružite od 10.15 naprej. Na igrišču pri šoli bosta ekipi Zdravstvenega doma Brežice, ki bosta predstavljali delavnici za krepitev zdravja. V eni boste lahko opravili test hoje, ki vam bo povedal, v kakšni kondiciji je vaše telo. V drugi pa boste lahko brezplačno izvedeli kakšni so parametri vašega krvnega tlaka in krvnega sladkorja.

V primeru slabega vremena bosta obe delavnici v telovadnici šole.

Res toplo vabljeni! Tudi s tem, ko vam ni vseeno za skrb za svoje zdravje, dajete zgled mladim!

Mojca Bregar Goričar

Mojca Bregar Goričar