Spoštovani starši,

za nami je 6-tedensko obdobje, ko otroci ne hodijo v vrtec. Marsikdo izmed vas dela od doma in težko usklajuje obveznosti v službi in obveznosti do družine. Upam, da vam vseeno uspeva najbolje, kot lahko, in da ste si uspeli vzpostaviti delovni ritem, ki vam ustreza in vas podpira pri doseganju dnevnih ciljev. Verjamem, da marsikateri otrok že pogreša vrtec, nekateri pa so najbrž povsem zadovoljni doma, v zavetju staršev in najbližjih sorodnikov.

V naslednjem, precej prazničnem tednu, se za vas ne bo spremenilo veliko. Pa vseeno razmišljajte o tem času na malo drugačen način in s tem prekinite rutino dni v izolaciji, ki so za vami. Pojdite na pohod z družino, naredite si piknik in druženje z domačimi na dvorišču, vzemite si čas za družabne igre ter športne igre z otroki, skratka uživajte v življenju in vsem, kar kljub omejitvam, še vedno ponuja.

Želim vam lepe praznične dni in upam, da se kmalu vidimo spet v vrtcu in se vrnemo v vsakdanje tirnice.

Želim vam vse dobro. Ostanite doma. Ostanite zdravi.

Mojca Bregar Goričar,